ZUŠPARÁDA na zámku Liteň

obrazek

V sobotu 1.6.2019 se na zámku Liteň koná přehlídka středočeských základních uměleckých škol. Akce nazvaná ZUŠPARÁDA se koná v rámci celostátního happeningu ZUŠOPEN a během dne se představí devět ZUŠek, včetně naší ZUŠ V.Talicha. 
Program začíná slavnostním zahájením a recitálem operní pěvkyně Ester Pavlů v 10.45 a končí v 18.00 hod. Hudební a taněční program probíhá na několika jevištích, v zámeckém parku jsou instalovány výstavy výtvarných oborů, v zámku se hraje divadlo a promítají filmy. Děti i rodiče se mohou zapojit do výtvarných a fotografických dílen. 
Za naší ZUŠ účinkují - téměř všechny žákyně tanečního oddělení (L. Špalová), BeBalet (M.Tomcová), kytarový soubor (J.Hudec), ODDechovka (Š.Med a V.Šebek) a celá výtvarka (A.Borovská, T.Valášková, O.Vacek). Do Litně vezeme plastiky, reliéfy a krajinomalby, které vytvořili žáci naší výtvarky.
Tato akce je přehlídkou a výstavou celoroční práce naší ZUŠ a proto doufáme, že se přijedete podívat i vy se svými dětmi, jak to dělají v jiných ZUŠkách a jak si vedou naši žáci. Podrobný program a plánek akce najdete ZDE
Zpět