Pedagogové

Hudební obor




obrazek

Beneš Andrej

Předmět: sólový zpěv
Učebny: koncertní sál,č.9,12
Výuka: út, st, pá

více informací




obrazek

Holubová Helena Bc.

Předmět: klavír,korepetice HO
Učebny: budova B přízemí
Výuka: pondělí, středa

více informací




obrazek

Hudec Jaroslav

Předmět: kytara, kytarový soubor
Učebny: č.6, 9
Výuka: středa, čtvrtek




obrazek

Janoušek Ondřej

Předmět: kurz herectví
Výuka: pondělí 15.00 - 18.15

více informací




obrazek

Johnová Jana PhDr.

Předmět: klavír
Učebny: budova A-zkušebna, budova B přízemí
Výuka: čtvrtek,pátek




obrazek

Koch Vítek DiS.

Předmět: bicí
Učebny: uč. C
Výuka: po, st




obrazek

Kořán Jaroslav

Předmět: housle
Učebny: č.5
Výuka: pondělí, pátek




obrazek

Krasničan Jaroslav dipl.um.

Předmět: akordeon, klavír, ell.klávesy
Učebny: č.11
Výuka: úterý, středa, čtvrtek

více informací




obrazek

Med Štěpán MgA.

Předmět: zobcová flétna, klarinet, saxofon,orchestr
Učebny: B přízemí, 1.patro
Výuka: pondělí, čtvrtek




obrazek

Medová Kateřina dipl.spec.

Předmět: klavír, korepetice sborů, HN
Učebny: č.10, č.1, koncertní sál
Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek

více informací




obrazek

Merhaut Antonín MgA.

Předmět: zobcová flétna,pozoun
Učebny: č.9
Výuka: úterý




obrazek

Nachtigallová Renée

Předmět: zpěv,komorní sbor
Učebny: č. 8
Výuka: středa, čtvrtek, pátek

více informací




obrazek

Petřvalský Lukáš Mgr.

Předmět: klavír
Učebny: uč.5
Výuka: středa

více informací




obrazek

Rajtmajerová Martina Mgr.Bc.

Předmět: pěvecké sbory,hudební nauka
Učebny: č.1, zkušebna
Výuka: pondělí, úterý,středa

více informací




obrazek

Rožnovská Alena

Předmět: klavír
Učebny: č.10
Výuka: středa




obrazek

Senkevičová Jitka

Předmět: klavír
Učebny: sborovna
Výuka: úterý




obrazek

Sokol Ondřej DiS.

Předmět: Flétna, pozoun
Učebny: budova B přízemí
Výuka: Úterý




obrazek

Sommerová Monika Ing., DiS

Předmět: sólový zpěv
Učebny: č. 8,č. 12
Výuka: pondělí, úterý, středa

více informací




obrazek

Sopková Jana Bc.

Předmět: violoncello, el.klávesy,hudební nauky
Učebny: č. 1, č. 11, č.5, zkušebna
Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek

více informací




obrazek

Spilková Alena

Předmět: klavír, PHv,korepetice HO
Učebny: budova A-uč. 1
Výuka: středa

více informací




obrazek

Šebek Vladislav

Předmět: zobcová flétna,trubka,baskřídlovka, orchestr
Učebny: B 1.patro
Výuka: úterý,středa, čtvrtek, pátek




obrazek

Šebková Ivana

Předmět: klavír
Učebny: budova B a koncertní sál
Výuka: čtvrtek, pátek




obrazek

Šimáček Jiří

Předmět: housle, viola,HN, nástrojový seminář
Učebny: č.12, č.1
Výuka: čtvrtek, pátek

více informací




obrazek

Štěpán Jaromír

Předmět: housle,orchestr
Učebny: č.5, zkušebna
Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek




obrazek

Tvrzský Filip MgA.

Předmět: klavír,korepetice HO
Učebny: koncertní sál a uč.9
Výuka: pondělí, úterý , středa




obrazek

Urban Lubomír

Předmět: kytara
Učebny: č.6
Výuka: pondělí, čtvrtek, pátek




obrazek

Veselý Robert

Předmět: zobcová a příčná flétna
Učebny: č.12,
Výuka: pondělí, úterý, pátek




obrazek

Voborský Jiří Mgr.

Předmět: Kytara
Učebny: č.6
Výuka: Úterý




obrazek

Vysloužil Dušan Dis.

Předmět: zobcová flétna, klarinet, saxofon
Učebny: uč. budova C
Výuka: úterý, čtvrtek, pátek

více informací




obrazek

Závora Tomáš DiS.

Předmět: flétna
Učebny: č.9, budova C přízemí
Výuka: po, st

Výtvarný obor




obrazek

Borovská Andrea

Předmět: výtvarná tvorba
Učebny: 7
Výuka: úterý,středa,čtvrtek, pátek

více informací




obrazek

Černý Filip MgA.

Předmět: kurz-dospělí
Učebny: č. 7
Výuka: pátek

více informací




obrazek

Skořepová Petra MgA.

Předmět: výtvarný obor
Učebny: 7,13
Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek

více informací




obrazek

Vacek Ondřej MgA.

Předmět: výtvarná tvorba
Učebny: 7,13
Výuka: pondělí, úterý, středa, pátek

více informací

Taneční obor




obrazek

Špalová Lucie MgA.

Předmět: taneční obor
Učebny: tan.sál
Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek




obrazek

Tomcová Markéta MgA.

Předmět: tanec
Učebny: taneční sál
Výuka: středa, pátek

více informací