Rozvrhy

Přihlášení do skupinové výuky

ROZVRHY 

Výtvarná tvorba: Skupina P3 uč. 13 (pondělí od 13.15) je určena jen pro nově nastupující žáky narozené 2014, 2013, 2012.

Žáci se hlásí výhradně do skupin svých učitelů.
Změna učitele je možná pouze po předchozí domluvě.

Místo paní uč. Katky Villínové nastupuje MgA. Mariana Francová.
Žáci K.Villínové se tedy hlásí do skupin k uč. Marianě Francové. 

 

Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
pondělí
P1 13:15-15:30
uč. A.Borovská
žáci 7-10 let
3 volných míst
1Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
P2 15:35-17:50
uč. A.Borovská
žáci 11-13 let
3 volných míst
2Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
úterý
U1 14:00-16:15
uč. A.Borovská
žáci 11-14 let
1 volných míst
5Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
středa
S1 13:15-15:30
uč. A.Borovská
žáci 9-12 let
2 volných míst
9Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
S2 15:35-17:50
uč. A.Borovská
žáci 13-18 let
0 volných míst
10Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
čtvrtek
C1 14:00-16:15
uč. A. Borovská
žáci 9-12 let
1 volných míst
13Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
C2 16:20-18:35
uč.A. Borovská
žáci 13-18 let
3 volných míst
14Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
pátek
PA1 13:15-15:30
uč. O.Vacek
žáci 9-12 let
2 volných míst
17Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
PA2 15:35-17:50
uč. O. Vacek
žáci 13-18 let
8 volných míst
18Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7

Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
pondělí
P3 13:15-15:30
jen nově přijaté děti
žáci 6-8 let
1 volných míst
21Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
P4 15:35-17:50
uč. M.Francová
žáci 12-18 let
4 volných míst
22Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
úterý
U3 14:00-16:15
M.Francová
žáci 9-11 let
6 volných míst
25Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
U4 16:20-18:35
uč. M.Francová
žáci 12-16 let
3 volných míst
26Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
středa
S3 13:15-15:30
uč. O. Vacek
žáci 9-11 let
2 volných míst
29Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
S4 15:35-17:50
uč. O. Vacek
žáci 12-16 let
2 volných míst
30Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
čtvrtek
C3 14:00-16:15
uč. O.Vacek
žáci 9-11 let
7 volných míst
33Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
C4 16:20-18:35
uč. O.Vacek
žáci 13-18 let
6 volných míst
34Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
pátek
PA3 13:15-15:30
uč. M.Francová
žáci 9-11 let
2 volných míst
37Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13

Taneční obor
pondělí
Po1 13:00-14:30
Lucie Špalová
přípravka -1 ročník
6 volných míst
41taneční
úterý
U1 14:00-16:15
Lucie Špalová
žáci 2-3 ročník
6 volných míst
46taneční
U2 16:20-18:35
Lucie Špalová
žáci 3-5 ročník
6 volných míst
47taneční
středa
S1 14:00-15:30
Markéta Tomcová
přípravka
11 volných míst
49taneční
S2 15:35-17:50
Markéta Tomcová
žáci 4-2.cyklus ročník
1 volných míst
50taneční
čtvrtek
CT1 13:00-14:30
Lucie Špalová
žáci 1-1 ročník
3 volných míst
53taneční
CT2 14:40-16:55
Lucie Špalová
žáci 2-4 ročník
1 volných míst
54taneční
soubor lid 17:05-18:35
Lucie Špalová- do skupiny nominuje paní učitelka
žáci 1-7 ročník
5 volných míst
55taneční
pátek
PÁ 1 13:15-15:30
Markéta Tomcová
žáci 1-2 ročník
1 volných míst
57taneční
PÁ 2 15:35-17:50
Markéta Tomcová
žáci 4-5 ročník
7 volných míst
58taneční
BeBalet - 18:00-19:00
M.Tomcová - do skupiny nominuje paní učitelka
žáci 2-2.cyklus ročník
14 volných míst
59taneční

Hudební nauka a přípravná hudební výchova (PHV)
pondělí
Sbor Meluz 13:40-14:45
Rajtmajerová
žáci 1-5 ročník
15 volných míst
61hudební
Sbor Kráko 15:50-17:40
Rajtmajerová
žáci 4 ročník
30 volných míst
62hudební
Komorní sb 14:55-15:40
Rajtmajerová
přípravka
25 volných míst
63hudební
úterý
1.A 13:45-14:30
J. Sopková
žáci 1-1 ročník
5 volných míst
65hudební
2.A 14:30-15:15
M. Rajtmajerová
žáci 2 ročník
14 volných míst
66hudební
3.A 15:20-16:05
K. Medová
žáci 3 ročník
3 volných míst
67hudební
4.A 16:50-17:35
J. Sopková
žáci 4-4 ročník
9 volných míst
68hudební
středa
2.B 14:20-15:05
M. Rajtmajerová
žáci 2-2 ročník
12 volných míst
70hudební
PHv 15:10-16:40
2 vyuč.hodiny
přípravka
6 volných míst
71hudební
Individuál 15:10-15:55
Rajtmajerová
žáci 1-5 ročník
8 volných míst
72hudební
čtvrtek
3.B 15:45-16:30
K. Medová
žáci 3-3 ročník
10 volných míst
73hudební
4.B 16:35-17:20
J. Sopková
žáci 4-4 ročník
12 volných míst
74hudební
5. A 17:30-18:15
J. Šimáček
žáci 5-5 ročník
11 volných míst
75hudební
pátek
1.B 13:35-14:20
A. Spilková
žáci 1-1 ročník
0 volných míst
77hudební
5.B 14:30-15:15
J. Šimáček
žáci 5-5 ročník
6 volných míst
78hudební

Doplňkové kurzy
pondělí
1.Herectví 15:30-17:00
O.Janoušek
žáci 7-11 let
7 volných míst
82kurzy
2.Herectví 17:15-18:45
O.Janoušek
žáci 12-18 let
6 volných míst
83kurzy
úterý
Umění hrou 12:45-13:45
M.Francová, L.Špalová, Rajtmajerová
žáci 4-6 let
0 volných míst
85kurzy
Talentovky 16:20-18:20
A.Borovská
žáci 13-15 let
0 volných míst
87kurzy
středa
1. Kresba 18:00-20:00
Dospělí O.Vacek
žáci 18-99 let
1 volných míst
91kurzy
FitBalet 18:00-19:00
M.Tomcová
žáci 18-99 let
0 volných míst
92kurzy
pátek
2.Kresba m 10:30-12:30
Dospělí O.Vacek
žáci 18-99 let
7 volných míst
97kurzy
3.Kresba-m 18:00-20:00
Dospělí - F.Černý
žáci 18-99 let
0 volných míst
100kurzy