Rozvrhy

Přihlášení do skupinové výuky

ROZVRHY 

Rozvrhy pro hudební nauku, pěvecké sbory jsou aktuální pro školní rok 2019/20 , zapište se do  příslušného ročníku.

 

Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
pondělí
P1 13:15-15:30
Ondřej Vacek
žáci 9-11 let
0 volných míst
1Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
P2 15:35-17:50
Ondřej Vacek
žáci 12-18 let
0 volných míst
2Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
úterý
U1 14:00-16:15
A.Borovská
žáci 12-15 let
0 volných míst
6Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
středa
S1 13:15-15:30
A.Borovská
žáci 9-11 let
0 volných míst
9Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
S2 15:35-17:50
A.Borovská
žáci 12-18 let
0 volných míst
10Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
čtvrtek
C1 13:15-15:30
A. Borovská
žáci 9-11 let
0 volných míst
13Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
C2 15:35-17:50
A. Borovská
žáci 12-18 let
0 volných míst
14Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
pátek
Patek1 13:00-15:15
A.Borovská
žáci 6-8 let
0 volných míst
17Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
PA1 13:15-15:30
O. Vacek
žáci 9-10 let
0 volných míst
18Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7

Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
pondělí
P3 13:15-15:30
Petra Skořepová
žáci 9-11 let
0 volných míst
21Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
P4 15:35-17:50
Petra Skořepová
žáci 12-18 let
0 volných míst
22Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
úterý
U3 14:00-16:15
Petra Skořepová
žáci 11-15 let
0 volných míst
26Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
středa
S3 13:15-15:30
O. Vacek
žáci 9-11 let
0 volných míst
29Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
S4 15:35-17:50
O. Vacek
žáci 12-18 let
0 volných míst
30Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
čtvrtek
C3 13:15-15:30
Petra Skořepová
žáci 9-11 let
0 volných míst
33Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
C4 15:35-17:50
Petra Skořepová
žáci 15-18 let
0 volných míst
34Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
pátek
Patek2 15:20-17:35
A.Borovská
žáci 9-12 let
0 volných míst
37Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
PA2 15:35-17:50
O. Vacek
žáci 12-18 let
0 volných míst
38Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13

Taneční obor
pondělí
Po1 13:00-14:30
Lucie Špalová
přípravka
1 volných míst
41taneční
úterý
U1 14:00-16:15
Lucie Špalová
žáci 1-2 ročník
11 volných míst
46taneční
U2 16:20-18:35
Lucie Špalová
žáci 2-3 ročník
5 volných míst
47taneční
středa
S1 13:15-15:30
Markéta Tomcová
žáci 2-3 ročník
0 volných míst
49taneční
S2 15:35-17:50
Markéta Tomcová
žáci 4-2.cyklus ročník
0 volných míst
50taneční
čtvrtek
CT1 13:00-14:30
Lucie Špalová
přípravka
5 volných míst
53taneční
CT2 14:40-16:55
Lucie Špalová
žáci 1-2 ročník
2 volných míst
54taneční
pátek
PÁ 1 13:15-14:45
Markéta Tomcová
přípravka -1 ročník
0 volných míst
57taneční
PÁ 2 14:50-17:05
Markéta Tomcová
žáci 4-5 ročník
0 volných míst
58taneční

Hudební nauka a přípravná hudební výchova (PHV)
pondělí
Sbor Meluz 13:50-14:55
M. Rajtmajerová
žáci 1-4 ročník
2 volných míst
61hudební
Sbor Kráko 16:00-17:30
M. Rajtmajerová
žáci 3 ročník
0 volných míst
62hudební
Komorní sb 15:15-16:00
M. Rajtmajerová
žáci 0 ročník
1 volných míst
63hudební
úterý
1.A 13:45-14:30
J. Sopková
žáci 1 ročník
2 volných míst
65hudební
2.A 14:30-15:15
M. Rajtmajerová
žáci 2 ročník
0 volných míst
66hudební
3.A 15:20-16:05
K. Medová
žáci 3 ročník
0 volných míst
67hudební
4.A 16:50-17:35
J. Sopková
žáci 4 ročník
0 volných míst
68hudební
středa
1.B 13:35-14:20
A. Spilková
žáci 1 ročník
1 volných míst
69hudební
2.B 14:25-15:10
M. Rajtmajerová
žáci 2 ročník
1 volných míst
70hudební
PHv 15:15-16:50
A. Spilková 2 vyuč.hodiny
přípravka
0 volných míst
71hudební
Individuál 15:15-16:00
M. Rajtmajerová
žáci 1-5 ročník
12 volných míst
72hudební
čtvrtek
3.B 15:45-16:30
K. Medová
žáci 3 ročník
7 volných míst
73hudební
4.B 16:35-17:20
J. Sopková
žáci 4 ročník
9 volných míst
74hudební
5. A 17:30-18:15
J. Šimáček
žáci 5 ročník
2 volných míst
75hudební
pátek
5.B. 14:30-15:15
J. Šimáček
žáci 5 ročník
0 volných míst
77hudební

Doplňkové kurzy
pondělí
1.Herectví 15:30-17:00
O.Janoušek
žáci 7-11 let
3 volných míst
82kurzy
2.Herectví 17:15-18:45
O.Janoušek
žáci 11-18 let
0 volných míst
83kurzy
1.Kresba m 18:00-20:00
Dospělí - O.Vacek
žáci 18-99 let
3 volných míst
84kurzy
úterý
Talentovky 16:20-18:20
A.Borovská
žáci 13-15 let
6 volných míst
87kurzy
středa
FitBalet 18:00-19:00
M.Tomcová
žáci 18-99 let
1 volných míst
92kurzy
pátek
2.Kresba m 10:30-12:30
O.Vacek
žáci 18-99 let
5 volných míst
97kurzy
3.Kresba-m 18:00-20:00
Dospělí - F.Černý
žáci 18-99 let
0 volných míst
100kurzy