Rozvrhy

Přihlášení do skupinové výuky

ROZVRHY PRO ŠKOLNÍ ROK  2018/2019 

 

 

Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
pondělí
P1 13:15-15:30
Ondřej Vacek
žáci 7-10 let
0 volných míst
1Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
P2 15:35-17:50
Ondřej Vacek
žáci 11-18 let
0 volných míst
2Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
úterý
U1 14:00-16:15
A.Borovská
žáci 10-13 let
0 volných míst
6Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
středa
S1 13:15-15:30
T.Valášková
žáci 7-11 let
0 volných míst
9Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
S2 15:35-17:50
T.Valášková
žáci 12-18 let
0 volných míst
10Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
čtvrtek
C1 13:15-15:30
A. Borovská
žáci 8-11 let
0 volných míst
13Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
C2 15:35-17:50
A. Borovská
žáci 12-18 let
0 volných míst
14Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7
pátek
PA1 13:15-15:30
O. Vacek
žáci 6-8 let
0 volných míst
18Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč.7

Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
pondělí
P3 13:15-15:30
T.Valášková
žáci 7-11 let
0 volných míst
21Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
P4 15:35-17:50
T.Valášková
žáci 12-15 let
0 volných míst
22Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
úterý
U3 14:00-16:15
T.Valašková
žáci 9-12 let
0 volných míst
26Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
středa
S3 13:15-15:30
O. Vacek
žáci 8-10 let
0 volných míst
29Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
S4 15:35-17:50
O. Vacek
žáci 11-18 let
0 volných míst
30Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
čtvrtek
C3 13:15-15:30
T.Valášková
žáci 7-11 let
0 volných míst
33Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
C4 15:35-17:50
T.Valášková
žáci 11-18 let
0 volných míst
34Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13
pátek
PA2 15:35-17:50
O. Vacek
žáci 12-18 let
0 volných míst
38Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13

Taneční obor
pondělí
úterý
U1 14:00-16:15
Lucie Špalová
žáci 1-2 ročník
0 volných míst
46taneční
U2 16:20-18:35
Lucie Špalová
žáci 2-3 ročník
0 volných míst
47taneční
středa
S1 13:15-15:30
Markéta Tomcová
žáci 1-2 ročník
0 volných míst
49taneční
S2 15:35-17:50
Markéta Tomcová
žáci 3-4 ročník
0 volných míst
50taneční
čtvrtek
CT1 13:00-14:30
Lucie Špalová
přípravka
0 volných míst
53taneční
CT2 14:40-16:55
Lucie Špalová
žáci 1-2 ročník
0 volných míst
54taneční
pátek
PÁ 1 13:15-14:45
Markéta Tomcová
přípravka
0 volných míst
57taneční
PÁ 2 14:50-17:05
Markéta Tomcová
žáci 4-2.cyklus ročník
0 volných míst
58taneční

Hudební nauka a přípravná hudební výchova (PHV)
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
Rozvrh bude doplněn.

Doplňkové kurzy
středa