ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLAVáclava Talicha Beroun

Absolventské koncerty

Základní umělecká škola každoročně pořádá v měsících květnu a červnu koncerty absolventů hudebního oboru. Letošní školní rok jsou koncerty žáků, kteří ukončují I. či II. stupeň studia naplánovány na 11. a 17. května a 8., 9., 15. a 22. června 2022, v sále ZUŠ.

Poslední, šestý koncert absolventů hudebního oboru proběhl ve středu 22. června od 17 hodin v sále školy. Vystoupili absolventi J. Johnové, J. Sopkové, A. Spilkové, J. Hudce a N. Stěpaněnka.

Fotografie z absolventského koncertu

Pátý koncert absolventů hudebního oboru se uskutečnil ve středu 15. června 2022 od 18 hodin v sále školy. Vystoupily absolventky R. Nachtigallové a M. Sommerové.

Fotografie z koncertů 8., 9. a 15. června – Berounský deník.

Čtvrtý koncert absolventů hudebního oboru proběhl ve čtvrtek 9. června 2022 od 17 hodin v sále školy. Vystoupili absolventi J. Johnové, I. Šebkové, J. Kořána a L. Urbana.

Třetí koncert absolventů hudebního oboru proběhl ve středu 8. června. Vystoupili absolventi M. Sommerové, A. Beneše, J. Klögnera, V. Kocha a J. Krasničana.

Druhý absolventský koncert proběhl v úterý 17. května. Během podvečera vystoupili žáci J. Johnové, K. Medové, J. Kořána a J. Krasničana.

Na prvním absolventském koncertě vystoupili ve středu 11. května žáci H. Holubové, J. Sopkové, J. Krasničana, Š. Meda, N. Stěpaněnka, J. Šimáčka a V. Šebka.

Fotografie z koncertu