ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLAVáclava Talicha Beroun

Pedagogové

Hudební obor

Beneš Andrej

Předmět: sólový zpěv Učebny: č. 9, 12, koncertní sál Výuka: úterý, středa, čtvrtek Email: a.benes@zusberoun.cz

Holubová Helena Bc.

Předmět: klavír, korepetice HO Učebny: budova B - přízemí Výuka: pondělí, středa Email: h.holubova@zusberoun.cz

Hudec Jaroslav

Předmět: kytara, kytarový soubor Učebny: č. 6, 9 Výuka: středa, čtvrtek Email: j.hudec@zusberoun.cz

Johnová Jana PhDr.

Předmět: klavír Učebny: č. 10, zkušebna, budova B - přízemí Výuka: středa, čtvrtek, pátek Email: j.johnova@zusberoun.cz

Klögner Jakub BcA.

Předmět: zobcová flétna, příčná flétna Učebny: č. 9, 11 Výuka: pondělí, pátek Email: j.klogner@zusberoun.cz

Koch Vítek DiS.

Předmět: bicí Učebny: budova C, zkušebna Výuka: pondělí, středa Email: v.koch@zusberoun.cz

Kořán Jaroslav

Předmět: housle Učebny: č. 1, 5 Výuka: pondělí, pátek Email: j.koran@zusberoun.cz

Krasničan Jaroslav dipl.um.

Předmět: akordeon, klavír, el. klávesy Učebny: č. 11 Výuka: úterý, středa, čtvrtek Email: j.krasnican@zusberoun.cz

Med Štěpán MgA.

Předmět: zobcová flétna, klarinet, saxofon, orchestr Učebny: budova B - 1. patro, zkušebna Výuka: pondělí, čtvrtek Email: s.med@zusberoun.cz

Medová Kateřina dipl. spec.

Předmět: klavír, korepetice sborů, hudební nauka Učebny: č. 1, 10, zkušebna Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek Email: k.medova@zusberoun.cz

Merhaut Antonín MgA.

Předmět: trombon Učebny: č. 9 Výuka: úterý Email: a.merhaut@zusberoun.cz

Nachtigallová Renée

Předmět: sólový zpěv Učebny: č. 8 Výuka: středa, čtvrtek, pátek Email: r.nachtigallova@zusberoun.cz

Petřvalský Lukáš Mgr.

Předmět: klavír Učebny: č. 5 Výuka: středa Email: l.petrvalsky@zusberoun.cz

Rajtmajerová Martina Mgr. Bc.

Předmět: pěvecké sbory, hudební nauka Učebny: č. 1, zkušebna Výuka: pondělí, úterý, středa Email: reditelka@zusberoun.cz

Rajtmajerová Nela Mgr. Bc.

Předmět: hudební nauka, komorní sbor Učebny: č. 1 Výuka: středa Email: zastupce@zusberoun.cz

Šebek Vladislav

Předmět: zobcová flétna, trubka, orchestr Učebny: budova B - 1. patro Výuka: úterý, středa, čtvrtek, pátek Email: v.sebek@zusberoun.cz

Šebková Ivana

Předmět: klavír Učebny: budova B - přízemí, koncertní sál Výuka: čtvrtek, pátek Email: i.sebkova@zusberoun.cz

Šimáček Jiří

Předmět: housle, viola, hudební nauka, nástrojový seminář Učebny: č. 1, 12 Výuka: čtvrtek, pátek Email: j.simacek@zusberoun.cz

Sokol Ondřej DiS.

Předmět: zobcová flétna, trombon, baskřídlovka Učebny: budova B - přízemí Výuka: úterý Email: o.sokol@zusberoun.cz

Sommerová Monika Ing., DiS

Předmět: sólový zpěv Učebny: č. 8, 12 Výuka: pondělí, úterý, středa Email: m.sommerova@zusberoun.cz

Sopková Jana Bc.

Předmět: violoncello, el. klávesy, hudební nauky Učebny: č. 1, 5, 10, 11, zkušebna Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek Email: j.sopkova@zusberoun.cz

Spilková Alena

Předmět: klavír, hudební nauka, korepetice HO Učebny: č. 1, zkušebna Výuka: pátek Email: a.spilkova@zusberoun.cz

Štěpán Jaromír

Předmět: housle, orchestr Učebny: č. 5, zkušebna Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek Email: j.stepan@zusberoun.cz

Stěpaněnko Nikita BcA. DiS.

Předmět: klavír, korepetice HO Učebny: koncertní sál Výuka: pondělí, středa, čtvrtek Email: n.stepanenko@zusberoun.cz

Urban Lubomír

Předmět: kytara Učebny: č. 6 Výuka: pondělí, čtvrtek, pátek Email: l.urban@zusberoun.cz

Veselý Robert

Předmět: zobcová flétna, příčná flétna Učebny: č. 12 Výuka: pondělí, úterý, pátek Email: r.vesely@zusberoun.cz

Voborský Jiří Mgr.

Předmět: kytara Učebny: č. 6, budova C - přízemí Výuka: úterý, středa Email: j.voborsky@zusberoun.cz

Vysloužil Dušan Dis.

Předmět: zobcová flétna, saxofon, klarinet Učebny: budova C - přízemí Výuka: úterý, čtvrtek, pátek Email: d.vyslouzil@zusberoun.cz

Výtvarný obor

Borovská Andrea MgA.

Předmět: výtvarný obor Učebny: č. 7 Výuka: pondělí, úterý, středa, čtvrtek Email: koordinator@zusberoun.cz

Černý Filip MgA.

Předmět: kurz pro dospělé - kresba Učebny: č. 7 Výuka: pátek

Francová Mariana MgA.

Předmět: výtvarný obor Učebny: č. 13 Výuka: pondělí, úterý, pátek Email: m.francova@zusberoun.cz

Vacek Ondřej MgA.

Předmět: výtvarný obor Učebny: č. 7, 13 Výuka: středa, čtvrtek, pátek Email: o.vacek@zusberoun.cz

Taneční obor

Šťastná Lucie MgA.

Předmět: taneční obor Učebny: taneční sál Výuka: pondělí, úterý, čtvrtek Email: l.stastna@zusberoun.cz

Tomcová Markéta MgA.

Předmět: taneční obor Učebny: taneční sál Výuka: středa, pátek Email: m.tomcova@zusberoun.cz