ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLAVáclava Talicha Beroun

Rozvrhy

Výtvarná tvorba (plošná a prostorová tvorba) uč. 7

pondělí
  • P1 13:15-15:30
  • uč. A. Borovská
  • žáci 7-10 let
  • P2 15:35-17:50
  • uč. A. Borovská
  • žáci 11-13 let
úterý
  • U1 14:00-16:15
  • uč. A. Borovská
  • žáci 11-14 let
středa
  • S1 13:15-15:30
  • uč. A. Borovská
  • žáci 9-12 let
  • S2 15:35-17:50
  • uč. A. Borovská
  • žáci 13-18 let
čtvrtek
  • C1 14:00-16:15
  • uč. A. Borovská
  • žáci 9-12 let
  • C2 16:20-18:35
  • uč. A. Borovská
  • žáci 13-18 let
pátek
  • PA1 13:15-15:30
  • uč. O. Vacek
  • žáci 9-12 let
  • PA2 15:35-17:50
  • uč. O. Vacek
  • žáci 13-18 let

 

Výtvarná tvorba (prostorová a plošná tvorba) uč. 13

pondělí
  • P3 13:15-15:30
  • jen nově přijaté děti
  • žáci 6-8 let
  • P4 15:35-17:50
  • uč. M. Francová
  • žáci 12-18 let
úterý
  • U3 14:00-16:15
  • uč. M. Francová
  • žáci 9-11 let
  • U4 16:20-18:35
  • uč. M. Francová
  • žáci 12-16 let
středa
  • S3 13:15-15:30
  • uč. O. Vacek
  • žáci 9-11 let
  • S4 15:35-17:50
  • uč. O. Vacek
  • žáci 12-16 let
čtvrtek
  • C3 14:00-16:15
  • uč. O. Vacek
  • žáci 9-11 let
  • C4 16:20-18:35
  • uč. O. Vacek
  • žáci 13-18 let
pátek
  • PA3 13:15-15:30
  • uč. M. Francová
  • žáci 9-11 let

 

Taneční obor

pondělí
  • Po1 13:00-14:30
  • Lucie Šťastná
  • příprava 1. ročník
úterý
  • U1 14:00-16:15
  • Lucie Šťastná
  • žáci 2.-3. ročník
  • U2 16:20-18:35
  • Lucie Šťastná
  • žáci 3.-5. ročník
středa
  • S1 14:00-15:30
  • Markéta Tomcová
  • přípravka
  • S2 15:35-17:50
  • Markéta Tomcová
  • žáci 4-2. cyklus ročník
čtvrtek
  • CT1 14:00-16:15
  • Lucie Šťastná
  • žáci 1. ročník
  • CT2 16:20-18:35
  • Lucie Šťastná
  • žáci 2.-4. ročník
  • Soubor lid 17:05-18:35
  • Lucie Šťastná – do skupiny nominuje paní učitelka
  • žáci 1.-7. ročník
pátek
  • Pá1 13:15-15:30
  • Markéta Tomcová
  • žáci 1.-2. ročník
  • Pá2 13:15-17:50
  • Markéta Tomcová
  • žáci 4.-5. ročník
  • BeBalet 18:00-19:00
  • Markéta Tomcová – do skupiny nominuje paní učitelka
  • žáci 2-2. cyklus ročník

 

Hudební nauka a přípravná hudební výchova (PHV)

pondělí
  • Sbor Meluzíny 13:40-14:45
  • M. Rajtmajerová
  • žáci 1.-5. ročník
  • Sbor Krákorky 15:50-17:40
  • M. Rajtmajerová
  • žáci 4. ročník
úterý
  • 1.A 13:45-14:30
  • J. Sopková
  • žáci 1. ročník
  • 2.A 14:30-15:15
  • M. Rajtmajerová
  • žáci 2. ročník
  • 3.A 15:20-16:05
  • K. Medová
  • žáci 3. ročník
  • 4.A 16:50-17:35
  • J. Sopková
  • žáci 4. ročník
středa
  • Individuál HN 14:20-15:05
  • N. Rajtmajerová
  • žáci 1-5. ročník
  • 2.B 14:20-15:05
  • M. Rajtmajerová
  • žáci 2. ročník
  • PHv 15:10-16:40
  • N. Rajtmajerová
  • přípravka
  • Komorní sbor 16:50-17:35
  • N. Rajtmajerová
čtvrtek
  • 3.B 15:45-16:30
  • K. Medová
  • žáci 3. ročník
  • 4.B 16:35-17:20
  • J. Sopková
  • žáci 4. ročník
  • 5.A 17:30-18:15
  • J. Šimáček
  • žáci 5. ročník
pátek
  • 1.B 13:35-14:20
  • A. Spilková
  • žáci 1. ročník
  • 5.B 14:30-15:15
  • J. Šimáček
  • žáci 5. ročník

 

Doplňkové kurzy

pondělí
  • 1. Herectví 15:30-17:00
  • O. Janoušek
  • žáci 7-11 let
  • 2. Herectví 17:15-18:45
  • O. Janoušek
  • žáci 12-18 let
úterý
  • Umění hrou 12:45-13:45
  • M. Francová, L. Šťastná, Rajtmajerová
  • žáci 4-6 let
  • Talentovky 16:20-18:20
  • A. Borovská
  • žáci 13-15
středa
  • 1. Kresba 18:00-20:00
  • Dospělí O. Vacek
  • žáci 18-99 let
  • FitBalet 18:00-19:00
  • M. Tomcová
  • žáci 18-99 let
pátek
  • 2. Kresba-m 10:30-12:30
  • Dospělí O. Vacek
  • žáci 18-99 let
  • 3. Kresba-m 18:00-20:00
  • Dospělí F. Černý
  • žáci 18-99 let