ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLAVáclava Talicha Beroun

3. 10. 2020 ZUŠ Open v Litni

V sobotu 3. 10. 2020 se uskuteční v krásných prostorách zámku Liteň a zámeckého parku bohatý kulturní program připravovaný školami z našeho regionu. Veřejnost se může těšit na odpolední program: populární a muzikálové melodie, jazz, swing, odpolední matiné s klasickou hudbou, výtvarné workshopy a výstavu i večerní koncert mladých talentovaných umělců. Akci zahájí žesťové trio ve 14.30 hodin, od 15 hodin si můžete poslechnout ODDechovku.

Projekt se v tomto mimořádném prostředí může konat díky laskavé podpoře jeho majitelky, paní Ivany Leidlové, ředitelky Festivalu Jarmily Novotné.

Základní umělecké školy ve spolupráci s paní Leidlovou chtějí věnovat výtěžek z dobrovolného vstupného pro podporu opravy historických Božích muk v bezprostřední blízkosti areálu a podpořit tím rozvoj regionu.

Program akce ke stažení zde.